تازه های پایگاه های اسلامی 20

پنج شنبه, 29 آذر 1386 ساعت 15:17

راه‌اندازی پایگاه اطلاع‌رسانی «حجت‌الاسلام فلسفی»

به مناسبت بزرگداشت یکصدمین سال تولد حجت‌الاسلام فلسفی، پایگاه اطلاع‌رسانی اینترنتی ایشان راه‌اندازی شده ‌است.

پایگاه اطلاع‌رسانی حجت‌الاسلام و المسلمین حاج شیخ سید محمد تقی فلسفی طی بخش‌های مختلفی مانند: زندگی‌نامه، عکس، سخنرانی‌ها، مقالات و خاطرات در اختیار کاربران قرار گرفته‌ است.

سخنرانی‌های موجود در این پایگاه، فایل‌های بایگانی شده در صدا و سیمای جمهوری اسلامی است که از جمله می‌توان به سخنرانی ایشان درباره امتحان خداوند و یکی از خطبه‌های حضرت علی(ع) اشاره کرد.

در بخش خاطرات نیز مطالبی در خصوص عزای عمومی در نوروز سال۴۲ و نامه تشکر به آقای محمدتقی فلسفی که در صحیفه امام خمینی(ره) منتشر شده (افشاگری علیه رژیم)، نوشته شده‌ است.

یکی دیگر از قسمت‌های این پایگاه، فراخوان مقاله برای یکصدمین سالگرد این خطیب عالی‌قدر است. این فراخوان با موضوعاتی چون: نقش وعظ و خطابه در تحولات ایران معاصر و پیروزی و استمرار انقلاب اسلامی، جایگاه و نقش مرحوم فلسفی در تشکل و ارتقای نقش اجتماعی وعاظ، و تحول نقش وعاظ و مجالس وعظ و خطابه در تاریخ یکصد سال اخیر ایران برگزار می‌شود.

پایگاه اطلاع‌رسانی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی 9 زبانه شد

نسخه دوم پایگاه اطلاع‌رسانی اینترنتی مجمع تقریب مذاهب اسلامی به 9 زبان راه‌اندازی شده ‌است.

این پایگاه نسخه دوم خود را همزمان با عید سعید فطر ارائه کرده ‌است که شامل بخش‌های مختلفی مانند: مقالات اندیشه‌ای، پیشوایان تقریب، میراث مشترک، جهان اسلام، کتابخانه، اخبار و انتشارات مجمع می‌باشد.

در بخش مقالات اندیشه‌ای، مقالاتی با عنوان: نواندیشی‌ دینی و انعطاف‌پذیری‌ شریعت، تعامل‌ امام‌ علی‌(ع) با خلفا در جهت‌ انسجام اسلامی‌ و سبط اکبر ارائه شده‌ است.

در بخش پیشوایان تقریب، مطالبی با عناوین: بیداری امت‌ اسلامی در کلام بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، مستضعفین جهان به پا خیزند، ‌شهید دکتر فتحی‌ شقاقی مبارزی وحدت‌طلب و شکوه‌ بیداری‌ شیخ‌ عبدالکریم‌ بن‌ محمدرضا زنجانی‌ قابل دسترسی است.

این نسخه با ظاهری جدید و شامل 9 زبان: فارسی، انگلیسی، روسی، فرانسه، ترکی استانبولی، اردو، عربی، مالایی و سواحیلی به ارائه مطالب پرداخته ‌است.

پایگاه اطلاع‌رسانی کنگره بین‌المللی «شیخ کلینی» راه‌اندازی شد

پایگاه اطلاع‌رسانی کنگره بین‌المللی «شیخ کلینی» با هدف بزرگداشت ثقة‌الاسلام کلینی(ره) راه‌اندازی شد.

این پایگاه با همکاری مؤسسه علمی- فرهنگى دارالحدیث، آستان مقدس حضرت عبدالعظیم و بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی فعالیت خود را با محوریت بزرگداشت ثقة‌الاسلام کلینی(ره) آغاز کرده ‌است.

پایگاه اطلاع‌رسانی «شیخ کلینی» شامل بخش‌هایی چون: فراخوان مقاله، درباره کلینی، درباره کافی، آثار مرتبط، خبرنامه کنگره، چکیده مقالات، آثار در دست نشر، آثار منتشره و خبر و گزارش است.

پایگاه اطلاع‌رسانی «شیخ کلینی» ویژه کنگره بین‌المللی بزرگداشت ثقةالاسلام کلینى ‏(ره) به چهار زبان: فارسی، انگلیسی، اردو و عربی راه‌اندازی شده ‌است.

مقالاتی که در این بزرگداشت ارائه می‌شوند، شامل سرفصل‏هاى: زندگى ‏نامه، شخصیت علمى، عصر کلینى در دو بخش اوضاع و احوال فرهنگى ـ مذهبى و اوضاع و احوال سیاسى ـ اجتماعى و کافى‏شناسى در بخش‌های مطالعات عام، بررسى اسناد کافى، مباحث علوم حدیثى و مباحث محتوایى است.

«دانایی»؛ پایگاه تخصصی جنبش نرم‌افزاری، آزاداندیشی و تولید علم

پایگاه اینترنتی «دانایی»، اولین پایگاه تخصصی جنبش نرم‌افزاری، آزاد اندیشی و تولید علم توسط معاونت پژوهشی حوزه علمیه قم راه‌اندازی شده‌ است.

فراهم آوردن زمینه‌های لازم برای خیزش علمی در جهت تولید و توسعه دانش‌های اسلامی، تبیین مفاهیم کلیدی تولید دانش اسلامی و ادبیات جنبش نرم‌افزاری،‌ ایجاد تفاهم لازم بین نخبگان دینی در مورد ادبیات تولید دانش، فرهنگ‌سازی و ایجاد انگیزه‌ی عمومی در حوزه جهت تولید دانش اسلامی،‌ ایجاد فضای آزاداندیشی و ابراز نظریه‌های نوین و روشمند، از اهداف این پایگاه است.

همچنین حمایت معنوی و مادی از نوآوران در میدان اندیشه دینی، شناسایی و معرفی حوزه‌ها و موضوعات مورد نیاز تولید اندیشه دینی، شناسایی نظریه‌های تولید شده در عرصه‌ علوم اسلامی و کمک به توسعه و تعمیق آن‌ها، از دیگر اهداف تأسیس این پایگاه بیان شده ‌است.

دفتر جنبش نرم‌افزاری معاونت پژوهشی حوزه علمیه قم، در سه بخش اصلی مطالب خود را ارائه کرده ‌است:

  • بخش اول: شامل مفهوم‌سازى(تبیین مفاهیم و ادبیات جنبش نرم‌افزارى) است؛
  • بخش دوم: مطالب اصلی این پایگاه اینترنتی است که به ظرفیت‌سازى(راهکارهاى توانمند‌سازى و توسعه علوم اسلامى) پرداخته است؛
  • بخش سوم: با هدف فرهنگ‌سازى(زمینه‌سازى فرهنگى - اجتماعى جنبش نرم‌افزارى) به برگزاری کارگاه‌های مختلفی می‌پردازد.

اخبار و تازه‌ها، مقالات شما، روشنفکری دینی، سخنرانی، همایش، مهندسی فرهنگی، ناتوی فرهنگی، انسجام اسلامی، سلول‌های بنیادین، نانو تکنولوژی، نوآوری‌های اسلامی، نمایه آثار، مصاحبه و چکیده پژوهش‌ها، از دیگر بخش‌های این پایگاه است.

کاربران می‌توانند مجموعه‌ای از پایگاه‌های مختلف را در بخش «پیوند‌ها»ی پایگاه مشاهده کنند.

دریافت خودکار مطالب پایگاه تبیان با استفاده از «RSS»

بخش فنی پایگاه اطلاع‌رسانی تبیان، دسترسی خودکار «RSS» به مطالب این پایگاه را فراهم کرده ‌است.

آر اس اس (Really Simple Syndication) شیوه‌ای ساده است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا به‌ طور خودکار تازه‌ترین مطالب پایگاه تبیان را دریافت کنند.

با اضافه شدن مطالب جدید در تبیان، فایل RSS   نیز در خبرخوان به‌روز می‌شود. بدین ترتیب، تازه‌ترین مطالب تبیان، به همراه خلاصه‌ای از هر مطلب قابل مشاهده است که در کنار آن لینکی وجود دارد که مخاطب را به متن کامل مطلب راهنمایی می‌کند.

آخرین مطالب هر یک از بخش‌ها و زیربخش‌های تبیان از طریق RSS  قابل دسترسی بوده و لینک RSS  مطالب هر بخش، در سمت چپ صفجه و در پایین قسمت آخرین مطالب است. با اضافه کردن لینک RSSهای تبیان در برنامه RSS News Reader، کاربران می‌توانند مشترک دریافت مطالب آن بخش شوند.

کاربران برای این‌که مشترک دریافت مطالب پایگاه تبیان از طریق RSS شوند، باید برنامه خبرخوان آر اس اس (RSS News Reader) را بر روی سیستم خود نصب کرده و با قراردادن نشانی اینترنتی آر اس اس بخش مربوطه در آن، این برنامه جدیدترین مطالب پایگاه تبیان را روی رایانه نشان خواهد داد.

خبرخوان‌های آر اس اس جدید هنگام مشاهده صفحه پیامی را نشان می‌دهد مبنی بر این‌که مشترک دریافت آر اس اس از تبیان شده‌اید.

انواع گوناگون خبرخوان‌های آر اس اس موجود است و جزئیات آن را می‌توان در اینترنت جستجو کرد. به طور کلی، این خبرخوان‌ها را می‌توان به ‌طور رایگان در رایانه نصب کرد.

هر یک از خبرخوان‌های آر اس اس تحت سیستم عامل مختلفی کار می‌کند. از این‌رو،  هنگام تهیه آن‌ها باید این نکته را در نظر داشت.

توجه داشته باشید که بعضی از خبرخوان‌های آر اس اس، برخی از زبان‌ها را پشتیبانی نمی‌کنند.

راه‌اندازی پایگاه خبری تحلیلی فکت نیوز

پایگاه خبری تحلیلی فکت نیوز برای پوشش اخبار مربوط به فلسطین راه‌اندازی شده است.

پایگاه خبری تحلیلی فکت نیوز با هدف اطلاع‌رسانی با موضوع خاص فلسطین و ارائه مقالات و تحلیل‌های مرتبط در این زمینه توسط مؤسسه پژوهشی حقوق بشر اسراء راه‌اندازی شده است.

این پایگاه هم اکنون به نشانی www.TheFactNews.com با سه زبان فارسی، انگلیسی و روسی در اختیار علاقه‌مندان قرار دارد.

بخش‌های مختلف پایگاه از گزارشات تصویری، معرفی پروژه‌های تحقیقاتی، اطلاع‌رسانی درباره کنفرانس‌ها، همایش‌ها و مصاحبه‌ها تشکیل شده است.

حوزه علمیه مجازی راه‌اندازی شد

مرحله آزمایشی آموزش مجازی حوزه علمیه از سوی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران راه‌اندازی شد.

مرحله آزمایشی آموزش مجازی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران به صورت تک درس با ارائه دروس مبادی العربیه و منطق (1) در تاریخ 9 آبان ماه 86 راه‌اندازی شد.

مرکز مدیریت حوزه‌های علمیة خواهران دارای مجموعه اهداف، ساختار و سلسله وظایفی چون امر تربیت طلاب خواهر در مدارس علمیه از طریق طراحی نظام‌های آموزشی، تربیتی و پژوهشی متناسب، طراحی و تعیین روش‌ها و ضوابط و مقررات لازم، هدایت و نظارت بر تحقق برنامه‌ها، نظام‌ها و ضوابط مصوب و پشتیبانی علمی و خدماتی مدارس علمیة خواهران با تکیه بر استقلال آن‌ها است.

پیش از این، مؤسسه تبیان نیز حوزه علمیه الکترونیکی راه‌اندازی کرده بود. آموزش الکترونیکی، یکی از قابلیت‌های فضای مجازی است که از آن می‌توان برای رشد و توسعه مفاهیم دینی استفاده کرد.

 امکان پخش برنامه‌های تلویزیونی «درس‌هایی از قرآن» در اینترنت فراهم شد

 پایگاه اینترنتی «درس‌هایی از قرآن» امکان پخش و دانلود برنامه‌های تلویزیونی حجت‌الاسلام و المسلمین قرائتی را در دسترس کاربران قرار داده ‌است.

 بایگانی موضوعی این برنامه تلویزیونی از سال 57 تا 86 گردآوری شده ‌است. که برنامه‌های سال 1386 با عناوین: قیام امام خمینی، پرتوی از قیام امام حسین(ع)، نمازهای مثبت و منفی در قرآن، سوره کوثر و جایگاه حضرت زهرا (س)، آثار ایمان در دنیا، آیین همسرداری در اسلام، اختتامیه پانزدهمین دوره مسابقات درس‌هایی از قرآن، ازدواج و تشکیل خانواده در قرآن، ازدواج و خانواده در قرآن (2)، کیمیای اخلاص و شرایط ایمان کارساز، از جمله برنامه‌هایی موجود در این پایگاه اینترنتی هستند.

 کاربران همچنین می‌توانند از طریق تاریخ پخش تلویزیونی این برنامه به بایگانی موضوعی آن دست پیدا کنند. امکان پخش برنامه تلویزیونی درس‌هایی از قرآن به صورت flash player نیز وجود دارد.

پایگاه اینترنتی انجمن روانشناسان حوزه علمیه راه‌اندازی شد

پایگاه اینترنتی انجمن روانشناسان حوزه علمیه قم با هدف آشنایی کاربران با فعالیت‌های روان‌شناختی این انجمن راه‌اندازی شد.

این پایگاه، کاربران را با ساختار سازمانی و فعالیت‌های انجمن روانشناسان حوزه آشنا می‌کند و اخبار و مقالات سودمندی با موضوع روانشناسی را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد.

داوطلبان عضویت در این پایگاه با تکمیل فرم عضویت از امکانات ویژه اعضا بهره‌مند می‌شوند.

راه‌اندازی پایگاه اینترنتی «پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس»

پایگاه اینترنتی «پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس» با عنوان «پایداری»، از سوی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس راه‌اندازی شد.

در پایگاه اینترنتی «پایداری» بخش‌های مختلفی از جمله: ارسال فایل، ارسال تصاویر، ثبت‌ نام و عضویت، صفحه شخصی کاربر، وبلاگ، تالار گفتگو، گپ اینترنتی، کتاب ماه، تصویر روز، نمایشگاه، اخبار، یک خاطره و چهره‌های افتخار، در دسترس کاربران است. مرکز ملی اسناد دفاع مقدس، کتابخانه دفاع مقدس، دایرة‌المعارف و گروه پژوهشی جامعه‌شناسی، عناوین لینک‌هایی است که در بخش «پژوهشکده» پایگاه پایداری قرار دارد.

در بخش «لینکستان» نیز به پایگاه جامع دفاع مقدس، راهیان نور، مرکز اطلاع‌رسانی شهید آوینی، حماسه، وبلاگ سرنوشت و نیز پایگاه صبح لینک داده ‌شده ‌است.

کتابی که در بخش «کتاب ماه» به معرفی آن پرداخته ‌شده، کتاب «جنگ شیمیایی عراق علیه ایران» به روایت اسناد سازمان ملل و با مقدمه دکتر «گوستاو اندرسون»، عضو گروه حقیقت‌یاب سازمان ملل و تدوین، شهریار خاطری و احمد جنتی محب، است.

در بخش «مقالات ویژه» نیز مقاله‌ای با عنوان «رویکرد سازمان ملل در خصوص جنگ ایران و عراق» موجود است و بخش «چهره‌های افتخار» نیز به معرفی «علی هاشمی»، اولین یادواره سرلشکر جاویدالاثر پرداخته است.

بخش «اخبار لحظه‌ای» نیز شامل: آخرین اخبار، اخبار: جهان، ایران، اقتصادی، اجتماعی، علمی، ورزشی و نیز فناوری و اطلاعات است.

پایگاه‌ اطلاع‌رسانی «مجمع زنان مسلمان نواندیش» راه‌اندازی شد

این پایگاه به نشانی اینترنتی www.imwanews.ir در فضای مجازی برای کاربران قابل دسترسی است.

این مجمع با هدف اطلاع‌رسانی و شفاف‌سازی در زمینه‌ فعالیت‌های زنان مسلمان و احقاق حقوق آنان بر اساس دین مبین اسلام و فرمایش‌های رهبر کبیر انقلاب اسلامی، اقدام به راه‌اندازی این پایگاه کرده‌ است.

مجمع زنان مسلمان نواندیش پس از چهار سال تلاش موفق به کسب پروانه از دولت شده و ویژگی‌ اصلی مؤسسان این پایگاه مسلمان بودن و نواندیش بودن این گروه است.

هدف از راه‌اندازی این پایگاه علاوه بر اطلاع‌رسانی، ایجاد ارتباط با اقلیت‌های مذهبی، دینی و قومی برای گفتگوهای سالم و سازنده بوده ‌است.

برقراری فرهنگ دیالوگ سالم در تمامی سطوح به صورت مستقیم و غیر مستقیم برای مبارزه با افکار خشونت‌گرا و طالبانیسم که به تازگی ترویج پیدا کرده، از اهداف اصلی این مجمع برای ایجاد ارتباط مجازی است.

حضور زنان تحصیل‌کرده با رشته‌هایی چون: فقه‌ و حقوق، جامعه‌شناسی و روانشناسی در مقاطع دکتری با تسلط بر زبان‌های مختلف دنیا در این مجمع، از دلایل مصصم بودن بر فعالیت‌های اعضای مجمع زنان مسلمان نواندیش در عرصه فضای مجازی بوده‌ است.

 پایگاه اطلاع‌رسانی حج خراسان رضوی راه‌اندازی شد

 پایگاه اطلاع‌رسانی هفته حج خراسان رضوی در شبکه جهانی اینترنت راه‌اندازی شد.

 در این پایگاه آخرین اخبار، گزارش‌های تصویری و گفتگو‌های ویژه نمایشگاه هفته حج خراسان رضوی قرار دارد.

 همچنین در این پایگاه آموزش مناسک حج، نشانی پایگاه‌های مرتبط با حج و سایر اطلاعات مربوط به زائران موجود است.

 این پایگاه به نشانی www.haj-khorasan.com قابل دسترسی است.

 rss، نظر سنجی، آمار بازدیدکنندگان، نسخه متنی و مجموعه عکس، از دیگر خدمات و بخش‌های این پایگاه به شمار می‌رود.

اولین دایرکتوری پایگاه‌‌های مهدوی با 1500 نشانی راه‌اندازی شد

نخستین دایرکتوری (فهرست موضوعی) پایگاه‌های مهدوی با تعداد 1500 نشانی در مباحث مهدویت و انتظار در فضای مجازی آغاز به کار کرد.

دایرکتوری (فهرست موضوعی) پایگاه‌های مهدوی با 1500 نشانی و دسته‌بندی پایگاه‌های مهدوی، منبع و درواز‌ه  مطمئن برای محققان و علاقه‌مندان به مباحث مهدویت و انتظار در دنیای اینترنت راه‌اندازی شده ‌است.

شرح حال، سخنان، غیبت، حکومت امام مهدی، امام مهدی از منظر، مهدویت، سفیران، امام در آیینه شعر و ادب، تشرفات، وبلاگ‌ها، پرسش و پاسخ، مراکز و مؤسسات، کتاب و کتابخانه، ‌نگارخانه، اخبار مهدویت، ادعیه و زیارت و یادگارهای موعود، مهم‌ترین عناوین بخش‌های مختلف راهنمای پایگا‌های امام مهدی(عج) است.

کاربران می‌توانند پایگاه‌های جدید مهدوی را از طریق قسمتی که در این پایگاه ایجاد شده، معرفی کنند.

راهنمای پایگا‌های امام مهدی(عج) توسط مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی ایجاد شده ‌است. این مرکز تحقیقاتى و رایانه‏‌اى اسلامى همگام با پیشرفت فناورى و همساز با نیازهاى جدید، در این راه ناهموار گام گذاشته و با تلاش محققان و متخصصان خود سعى مى‏کند با وارد کردن متون قدیم در لوح‌هاى نورى و فراهم آوردن قابلیت‌هاى متفاوت در بازیابى اطلاعات، بستر مناسبى را براى انجام تحقیقات و پژوهش‌هاى نوین در حوزه دین‏‌پژوهى آماده سازند.

دریافت آیه‌های قرآن از طریق پیامک (SMS) به سه زبان

کاربران می‌توانند آیه‌های قرآن را به‌صورت سه‌زبانه (فارسی، انگلیسی و عربی) از طریق پیام کوتاه دریافت کنند.

سامانه اطلاع‌رسانی چاپار برای اولین بار در ایران با هدف اطلاع‌رسانی گسترده در زمینه‌های گوناگون با استفاده از سیستم‌های اطلاع‌رسانی مبتنی بر پیامک یا SMS توسط شرکت طراحی مهندسی آریانا شرق راه‌اندازی شده ‌است.

این سیستم تحت نظارت مستقیم وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (پارک علم و فناوری خراسان) در حال اجرا ‌است.

کاربران این سیستم پس از مشترک شدن می‌توانند با ارسال کد متناسب با خدمات درخواستی، به سرعت اطلاعات مورد نظر خود را بر روی تلفن همراه خود دریافت کنند.

کارت‌های SMS چاپار می‌توانند ترجمه آیات قرآن مجید را به سه زبان: فارسی، عربی و انگلیسی با تلفن همراه دریافت کنند.

دریافت آیه‌های قرآن‌کریم بر روی تلفن همراه به روش زیر امکان‌پذیر است:

کاربر برای دریافت ترجمه یک یا بخشی از یک آیه قرآن به زبان فارسی با SMS، کلمه Qf را به شماره 1000810 (شماره سامانه چاپار) ارسال کرده و به ‌طور تصادفی ترجمه فارسی یک یا بخشی از یک آیه (حداکثر 70 کارکتر) را بر روی تلفن همراه خود دریافت خواهد کرد.

روش دیگر، دریافت یک یا بخشی از یک آیه قرآن به زبان عربی با پیام‌کوتاه است. برای این منظور، کلمه Qa را به شماره سامانه چاپار ارسال کرده و به ‌طور تصادفی یک یا بخشی از یک آیه (حداکثر 70 کارکتر) را بر روی موبایل خود دریافت کنید.

برای دریافت ترجمه یک یا بخشی از یک آیه قرآن به زبان انگلیسی به‌وسیله پیام کوتاه، کاربر ‌باید کلمه Qe را ارسال کند که به ‌طور تصادفی ترجمه انگلیسی یک یا بخشی از یک آیه را بر روی موبایل خود دریافت خواهدکرد.

از روش‌های دیگر استفاده از این سامانه، دریافت ترجمه یک یا بخشی از یک آیه از یک سوره مشخص قرآن (مثلاً سوره 100) را به زبان فارسی با SMS است. برای این کار باید کلمه 100 Qf را به شماره سامانه چاپار ارسال کنند. توجه داشته باشید که باید بین Qf و 100 یک فاصله (Space) قرار دهید.

در صورت تمایل، برای دریافت ترجمه یک آیه یا بخشی از یک آیه مشخص از یک سوره معین قرآن (مثلاً آیه یکم سوره 100) نیز این امکان در سرویس‌دهنده چاپار ایجاد شده‌ است.

اگر کاربر کلمه 100 1 Qf را ارسال کند، ترجمه فارسی آیه یکم سوره 100 قرآن را بر روی تلفن همراه خود خواهد داشت. در این حالت نیز باید میان Qf و 100  و 1 فاصله قرار دهید.

پایگاه اینترنتی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر آغاز به‌کار کرد

در آستانه ولادت با سعادت حضرت ثامن‌الحجج علی بن‌موسی‌الرضا(ع) پایگاه اطلاع‌رسانی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر با حضور دبیر و جمعی از مسئولان ستاد افتتاح شد.

اطلاع‌رسانی به‌هنگام، صحیح و دقیق، از جمله اهداف راه‌اندازی این پایگاه است، تا مسئولان و عموم مردم همواره در جریان فعالیت‌های گسترده ستادهای سراسر کشور قرار گیرند.

پژوهشگران و علاقه‌مندان به موضوع امر به معروف و نهی از منکر می‌توانند از طریق این پایگاه به منابع علمی مرتبط با موضوع پایگاه در قالب کتب، مقالات‌ و پایان‌نامه‌ها دسترسی پیدا کنند.

در آینده این امکان فراهم خواهد شد که خوانندگان پایگاه از این طریق با ستاد ارتباط برقرار کرده و به ارائه نظرات، و پیشنهادات و پرسش‌های خود مبادرت ورزند.

در حال حاضر، پایگاه رسمی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر به نشانی www.setad-ehia.ir در مرحله آزمایشی است.

اطلاعات تکميلي

  • تاریخ انتشار نسخه چاپی: یکشنبه, 25 آذر 1386
  • صفحه در فصلنامه: صفحه 66
  • شماره فصلنامه: فصلنامه شماره 20
بازدید 6811 بار
شما اينجا هستيد:خانه آرشیو فصلنامه شماره 20 تازه های پایگاه های اسلامی 20