ناتوی فرهنگی دشمن را در فضای اینترنت جدی بگیریم

یکشنبه, 13 ارديبهشت 1388 ساعت 14:29
    نویسنده: حاج رضا
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سالهاست در فضای اینترنت زندگی می کنم بخش مهمّی از زندگی من با اینترنت آمیخته شده است آن روزهای اوّل که وبلاگ نویسی را شروع کردم بیشتر می خواستم از خاطرات دفاع مقدس مطلب بنویسم از دوستانم از بچه های سپاه از رشادتهایشان از خوبیها و از بدیهای دوران دفاع مقدّس از خودم بنویسم از مبارزات زمان شاه از نوجوانانی که در مکتب عشق به خمینی مرد شده بودند، از تظاهراتهای زمان حکومت طاغوت، از خیابانهای تهران توی اون روزهای آتش و خون، حقیقتش، مدّتی هم نوشتم امّا نتوانستم ادامه بدم از یک طرف وضعیّت سیاسی کشورم به علّت وجود جریانات مشکوک حسّاس بود و از طرف دیگه فعّالیّتهای بسیار مخرّب دشمنان اسلام و انقلاب را در فضای اینترنت با پوست و خونم احساس می کردم یک روز به خودم اومدم، دیدم وسط میدان نبردم أمّا این دفعه نبردی در نهایت نامردی، دشمن در این نبرد از ابزار موشک، بمب شیمیایی، بمب خوشه ای و مین ضدنفرو گروهی جهشی استفاده نمی کنه، در این نبرد دشمن در فکر شهید کردن مردم ما نیست!! دیدم اون در این نبرد به دنبال یارگیریه!!!

 

باور کنید نبرد سختی بود و هست. یاد اون روزهای دفاع مقدّس بخیر اون روزها اگه دشمن بچه های ما رو شهید می کرد باعث می شد فردی که به شهادت رسیده عزّت پیدا بکند، خانواده اش عزّت و اطرافیانش احساس افتخار می کردند، خون شهید باعث حرکت می شد، حرکت، رشد و بالندگی در فوران خون هر شهیدی برای همه قابل مشاهده بود امّا امروز نبرد در فضای اینترنت اینطوری نیست، دشمن نقاط ضعف خودشو در طول تهاجماتش بر علیه ما خوب شناخته است، اون فهمید چیزی که باعث دوام و استقامت این انقلاب و این کشور بزرگ شده است مردمی مؤمن و معتقد به ارزشهای اخلاقی و دینی می باشد و اون با نامردی تمام با همه توان و نیرویش با برنامه ریزی بسیار پیچیده و صرف هزینه های بسیار زیاد شبیخون فرهنگی خودشو به کشور ما اغاز کرد.

رهبر عزیزمون با بینشی الهی حمله جدید دشمن رو شناخت به مسئولین و به مردم اعلام خطر کرد، فریاد زد که مواظب باشید دشمن شبیخون فرهنگی خودشو شروع کرده امّا اونایی که مسئولیت داشتند یه گوششون در بود و گوش دیگرشون دروازه، خیلی از مواقع بعضی از مسئولین خودشون شدند عامل شبیخون فرهنگی دشمن، بعضی هاشون طرح دوچرخه سواری خانومارو تو خیابونا می دادند و خودشونو تکه تکه می کردند تا استادیومهای ورزشی مختلط بشود یا با منحرفین تساهل و تسامع می کردند، زمان گذشت، دشمن جای پای خودشو در کشور پیدا کرده بود، شبیخون فرهنگیشو تبدیل به تهاجم فرهنگی کرد، منسجم تر عمل کرد، کتابهای ضالّه و پورنوگرافی در وزارت ارشاد اسلامی کشور ما با برنامه ریزی دشمنان کشور چاپ می شد، جایزه های مختلف ادبی و فرهنگی و صلح نوبل و... توسط دشمنان نظام به براندازان داخلی نظام هدیه می شد، دشمن بودجه مبارزه با نظام در ابعاد مختلف فرهنگی و اجتماعی را بداخل کشور هدایت کرده و آدمهای داخلیش را منسجم کرده بود، نامهای مختلف و دهن پرکن و عامّه پسندی هم برایشان در نظر گرفته بود، برای هر طیفی جریان درست کرده بود و در این میان رهبر عزیز و بیدارمان باز هم فریاد زد دشمن تهاجم فرهنگیش را شروع کرده است، فریاد زد دشمن نمی تواند با ملّتی شجاع و مؤمن و مقتدر در یک جنگ فیزیکی مقابله کند برای همین دشمن به تهاجم فرهنگی رو آورده است مواظب باشید، أمّا مسئولین مربوطه انگار گوشهایشان بسته بود.

اینترنت را که می توانست بهترین استفاده ها را از آن کرد و و در همان حال به عنوان شمشیری دو لبه می توانست عمل کند بدون اینکه ابزار نظارت و کنترل آن را در نظر بگیرند و دستگاه‌های مربوطه محتویات و سایتهای آن را نظارتی داشته باشند در کشور گسترش دادند و با خوشحالی همه جا داد زدند ما اینترنت را به دورترین نقاط کشور گسترش داده و می دهیم و این را برای پز دادن نشانه ای از توسعه یافتگی در مقابل دنیا می دانستند أمّا نمی دانستند دشمن کمین کرده تا بستر لازم برای ادامه عملیاتش آماده شود، دشمن از ماهواره به عنوان یک بستر برای فعّالیّت های مخرّب خویش بصورت یکسویه استفاده های زیادی برد امّا اینترنت بستری دوسویه و آنلاین برای فعّالیّت و تهاجم فرهنگی دشمن به نظام مقتدر اسلامی ما بود، باز هم رهبر عزیزمان هشدار داد فریاد زد اعلام آماده باش داد امّا کو گوش شنوا مسئولین مربوطه خودشونو عاقلتر از همه می دانستند.

بالاخره یک روز دیگه رهبر شجاع و دانای ما طاقت نیاورد همه مسئولین مربوطه رو جمع کرد، آقایون جمع شدند و در گزارشی با باد در غبغب عرض کردند، آقا ما کشور را توسعه دادیم اینترنت رو بردیم توی روستاهای دور، الآن دیگه جوون روستایی ما هم می تونه بشینه از طریق اینترنت سفر کنه دور دنیا، آقامون یه نیگا بهشون کرد یه سر تکون داد و گفت احسنت، حالا اینترنت رو کنترل هم می کنید! آیا نظارتی هم بر اون دارید؟ آقایون پشت سرشونو و دور و برشونو نگاهی کردند و فکر می‌کردند آقا از کسی دیگه ای این سؤالو پرسیده ؟!! نه انگار روی سخن با خودشون بود جواب دادند آقا جان، انقلاب به سلامت، مردممون به سلامت بعدًا یه فکری براش می کنیم!!! آقامون نگاهش را به سمت بالا گرفت انگار زمزمه ای با خدا کرد یعنی خدا ببین اینا چقدر ساده هستند بعد داد زد آخه نادانان، چقدر داد بزنم؟ چقدر بگم دشمن خبیث و نامرده؟ چقدر بگم گوشاتونو بازکنید؟ چقدر بگم اگر بخواهید کشورتونو حفظ کنید باید دشمن رو و برنامه های دشمنو بشناسید؟ آخه چقدر باید بگم که باید توطئه های دشمنو بشناسید، باید چشماتونو باز باز نگه دارید؟ امّا شما بعد از همه فریادها و نصایح من اومدید می گید این اینترنتی رو که میتونه بستر مناسبی برای فعّالیّت دشمن و نفوذ دشمن در کشور باشه در دورترین نقاط گسترش دادید امّا برای نظارت و کنترلش بعداً یک فکری می کنید!!! بعد دردمندانه گفت، شما اینترنت بدون کنترل و نظارت که مثل یک یک سگ هار است را وارد کشور کردید و به جون مردم انداختید، تازه می خواهید برید برای این سگ هار قلاده بخرید!!!!

امّا باز هم توجّهی آنچنان به فریاد آقامون نشد، اسب تروای دشمن در حصار این شهر وارد شده بود، نگهبانان مدهوش دنیاگردی در فضای اینترنت بودند و مسئولین مربوطه به خیال خودشان هم رفته بودند دنبال قلاده می گشتند دشمن سپاهیانش را وارد حصار کرده بود و اینطوری شد که اینترنت تبدیل شد به اسب تروای دشمن در کشور ما.

اینبار قائد ما، رهبر عزیز ما، از ناتوی فرهنگی دشمن خبر داد ، دشمن متحد شده است بودجه های میلیاردی دشمن برای نابودی کشور ما هزینه می شود، پروژه مختلفی از هلندی تا دیک چنی تا هاگانا کلید می خورد، از این طرف یاران دشمن از درون حصار شهر در قالب گروه‌های برانداز مخملی دشمن را حمایت می کنند و از سوی دیگر فعالیتهای مخرّب دشمن در فضای اینترنت اوج می گیرد در این میان دشمن باید از عدم حمایت جوونا از کشورشون مطمئن بشه پس باید جوونارو فاسد کرد مدّتها کار می کند و با استفاده از عوامل داخلیش صدها و هزاران سایت و وبلاگ مستهجن کثیف و ضدّدینی در فضای اینترنت ایران تولید می کند تلاش می کند هر کسی رو به شیوه ای منحرف کند، وقتی می بییند جوونا چقدر به خانواده اهمّیّت می دهند و چقدر به کیان خانوده عشق می ورزند به بنیان خانواده و ارزشمندترین آنها حمله می کنند، کثیفترین برنامه ریزی‌ها را عملیاتی می کنند، صده‌ها داستان و فیلم مستهجن و ضدّدینی از آتش زدن قرآن کریم و تا تجاوز و هتک حرمت از زنان را روانه فضای اینترنت می کنند و با رذالت تمام از سکس با محارم و.... می نویسند، آنها مثل سربازان مغول همه را از دم تیغ می گذرانند، مغول گردن می زد و دست و پا می برید و تجاوز می کرد و به هیچ کس رحم نمی کرد أمّا اینجا دشمن انسانها را تبدیل به حیواناتی مدهوش از شهوت و فساد لجام گسیخته می کند به هیچ کس هم رحم نمی کند، نگرانی فضای کاربران اینترنت را فراگرفته بود أمّا فریادرسی را نمی شناختند، فریاد اعتراض مردم بلند می شود، بسیاری از وبلاگ نویسان مسلمان از فضای آلوده اینترنت می نویسند، جنگی نابرابر بر پا بود از یکسو صاحبان تکنولوژی همراه با مفسدین در فضای اینترنت نعره مستانه می کشیدند و از سوی دیگر خیل جوانانی که در این بستر بدون کنترل و نظارت از بین می رفتند، سیاهی بود و تباهی، دشمن وارد شهر شده بود پیر و جوان نمی شناخت مسئولین دنبال عشق بازی با قدرت بودند، مردم بی پناه بودند، هیچکس به فکر ناتوی فرهنگی دشمن نبود، دلها در این فضای تاریک، تاریک بود، کورسویی هم نبود دشمن نعره می زد، هلهله می کرد، وای خدا اینجا کربلاست یا دشت بلاست.

آری دوستان ناگهان خدا یادمان کرد و یادمان افتاد ما فرزندان خیبریم، علی اکبرها داده ایم، همّت‌ها بر دستها تشیع کرده ایم، یادمان افتاد خود را باور کنیم، ناگهان پرچمی سبز بر فراز شهر علم شد، سبز پوشان علم بردست یا علی گفتند و عشق آغاز شد و سپاه پاسداران باز هم مانند همیشه برای حفظ انقلاب و ارزشهای اخلاقی جامعه به میدان آمد، 28 اسفند 87 در شب عید سپاه به ملتش عیدی داد، خبر این بود به همّت فرزندان این سرزمین در سپاه پاسداران چندین شبکه سازمان یافته ضدّامنیت، ضدّفرهنگ و ضدّدین در فضای اینترنت شناسایی و منهدم شدند و ده‌ها سایت مربوط به آنها منهدم و به سایت اصلی مرکز مبارزه با این سایت‌ها فوروارد شد و... رنگ شادی بر چهره های غمگین کسانی که حمله دشمن را دیده و آنرا حس کرده بودند نشست و در این میان صده‌ها خانواده ای که از این سایت‌ها آسیب‌های جدی دیده بودند بیشتر شاد شدند و دشمن در تحیّر و ماتم فرو رفت. این بار هم سپاه فرزندان و سربازان آقامون کشور را نجات دادند، انگار تاریخ در این انقلاب تکرار می شود اگر سپاه نبود کشور هم نبود.

و در این میان وظیفه امروز ما برای حفظ انقلاب و حفظ دستاوردهای سربازان سلحشور کشورمان در فضای سایبر، داشتن همّتی مردانه است، باید با همه توان از مسئولین کشور بخواهیم ناتوی فرهنگی دشمن را جدّی بگیرند. دشمن در این مرحله از نیروهای سپاه آسیب جدّی دیده است امّا دشمن به فکر حمله ای دیگر است علائم آن کاملاً روشن است. نیروهای داخلی آنها در حال پیدا کردن خودشان هستند، بعضاً با بیشرمی تمام از این شبکه های فاسد حمایت می کنند که باید از مسئولین بخواهیم با آنها قاطعانه برخورد کنند و در این میان مسئولین باید بصورت بسیار جدی سازوکار لازم را برای مبارزه ای مردانه در فضای سایبر فراهم کنند یعنی مبارزه و نابود کردن اینگونه سایتها و شناسایی شبکه های مرتبط به دشمنان نظام باید استمرار یابد، کوتاهی آنها باعث می شود دشمن جری تر و با قدرت بیشتری به ارزشهای اخلاقی جامعه هجوم بیاورد. ما از همه وبلاگ نویسان متعهّد و کاربران محترم اینترنت می خواهیم متّحد و منسجم برای حفظ ارزشهای اخلاقی و دینی خود با هجوم دشمن به باورهای اخلاقی و دینی به جامعه ایرانی، مقابله کنند و سعی کنند دشمنان واقعی خود را شناخته و دوستان خویش را در این عرصه یاری دهند.

منبع: www.gerdab.ir

اطلاعات تکميلي

  • تاریخ انتشار: یکشنبه, 13 ارديبهشت 1388
بازدید 1782 بار
شما اينجا هستيد:خانه سایر مقالات ناتوی فرهنگی دشمن را در فضای اینترنت جدی بگیریم